Nasza firma zajmuje się badaniami na temat fal elektromagnetycznych. Od lat szkolimy się w tym temacie i posiadamy szeroki zakres wiedzy, dlatego możemy zaoferować specjalnie wyselekcjonowane produkty spełniające normy bezpieczeństwa. Współpracujemy tylko z certyfikowanymi firmami, które dostarczają nam materiały najwyższej jakości, dzięki temu mamy pewność, że produkty oferowane na naszej stronie spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Oferowane przez nas produkty przed dopuszczeniem do sprzedaży są testowane na działanie fal elektromagnetycznych. Jeżeli przejdą najbardziej wymagające testy wtedy są włączane do naszej oferty. Każdy produkt spełnia w 100% swoje zadanie i jest zgodny z opisem na stronie.

Ciągle staramy się poszerzać świadomość na temat działania fal elektromagnetycznych na człowieka, dlatego regularnie publikujemy darmową wiedzę na naszej stronie oraz mediach społecznościowych. Naszą misją jest edukacja społeczeństwa oraz ochrona ludzi, którzy codziennie są poddawaniu działaniu silnych fal elektromagnetycznych.