Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania:

Jaki jest czas realizacji zamówienia?

Wszystkie zamówienia w sklepie wysyłamy maksymalnie do 5 dni roboczych.

Jakie są formy dostawy?

Wysyłamy za pośrednictwem kuriera DPD, także za pobraniem oraz do paczkomatów.

Jak wygląda polityka zwrotów?

Wszystkie przedmioty zgodnie z prawem mogą zostać zwrócone do 14 dni bez podania przyczyny. Produkt nie może posiadać oznak używania.

Jakie formy płatności oferuje Mollar?

Na stronie zapłacisz przelewem tradycyjnym, szybkim przelewem online, Blikiem i za pobraniem.

Czy 5G jest szkodliwe?

Wszystkie fale elektromagnetycznie nie są obojętne na nasze zdrowie, po więcej informacji zapraszamy na bloga, gdzie dzielimy się darmową wiedzą.

Czy router WiFi w domu jest bezpieczny?

Nowoczesne routery emitują fale nie tylko w zakresie 2,4GHz, ale również 5GHz. Dzięki takiemu zabiegowi można uzyskać większe prędkości transferu, jednak wiąże się to dużo większą emisją fal elektromagnetycznych. W wielu krajach zakazuje się używania routerów w szkołach, żeby nie narażać dzieci na promieniowanie. Pamiętajmy, że sieć WiFi znajduje się wszędzie (w domu, pracy, kawiarni). Ciągłe narażanie się na emisje fal elektromagnetycznych nie jest korzystne dla naszego zdrowia.

Jaki jest koszt wysyłki?

W przypadku przedpłaty koszt wysyłki kurierem DPD wynosi 16zł, a do paczkomatów 11,90zł. Przy wybraniu płatności za pobraniem koszt wysyłki wynosi 18zł i jest dostępny tylko dla DPD.

Czy ubrania sprzedawane na naszej stronie zabezpieczają przed siecią GSM?

Tak. Nasze ubrania są pokryte specjalną warstwą srebra, dzięki czemu skutecznie ograniczają przepływ różnego rodzaju fal elektromagnetycznych.

Czy można złożyć zamówienie telefonicznie?

Tak. Nasi konsultanci są dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16 pod numerem +48 53 647 20 50

Jak sprawdzić poziom promieniowania fal elektromagnetycznych w swoim domu?

Można kupić jeden z naszych mierników i zmierzyć samemu, lub umówić się z nami na jeden z dostępnych terminów i zamówić profesjonalne pomiary przez wyszkolonego pracownika, które zakończą się raportem na piśmie.

Czy farby skutecznie zabezpieczają przed szkodliwym promieniowaniem?

Farby dostępne w naszym sklepie skutecznie ograniczają promieniowanie fal elektromagnetycznych. Zalecamy pomalowanie sypialni, żeby organizm podczas regeneracji nie był narażony na promieniowanie, co niekorzystnie wpływa na jakość snu.